Popis poslovnica
Vacom računala Osijek Vacom računala Vukovar Vacom računala Daruvar Vacom knjižara Daruvar

Osijek, Hrvatske Republike 47
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 14:00h
tel. 031/303-941
e-mail: osijek@va.com.hr 

Vukovar, J.J. Strossmayera 19
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 14:00h
tel. 032/443-635
e-mail: vukovar@va.com.hr 

Daruvar, Petra Svačića 20
Radno vrijeme
Pon-Pet: 07:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 13:00h
tel: 043/332-005, fax 043/332-012
e-mail: daruvar@va.com.hr 

Daruvar, Trg kralja Tomislava 14
Radno vrijeme
Pon-Pet: 07:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 14:00h
tel. 043/440-390
e-mail: centar@va.com.hr 
       
Vacom računala Našice Vacom računala Požega Vacom računala Garešnica  Vacom računala Ivanić-Grad

Našice, Braće Radić 4
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 13:00h
tel. 031/358-963
e-mail: nasice@va.com.hr 

Požega, Matice hrvatske 2
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 14:00h
tel. 034/275-922
e-mail: pozega@va.com.hr 

Garešnica, Vladimira Nazora 2
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 07:30h - 20:00h
Sub: 08:00h - 13:00h
tel. 043/445-446
e-mail: garesnica@va.com.hr

Ivanić-Grad, Savska 34
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 13:00h
tel. 01/2888-653
e-mail: ivanic-grad@va.com.hr 
       
Vacom računala Virovitica  Vacom računala Sisak  Vacom računala Kutina  Vacom računala Križevci

Virovitica, Trg Bana J. Jelačića 1
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 13:00h
tel. 033/726-620
e-mail: virovitica@va.com.hr 

Sisak, Stjepana i Antuna Radića 7
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 14:00h
tel. 044/540-388
e-mail: sisak@va.com.hr 

Kutina, Kolodvorska 14
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 14:00h
tel. 044/680-839
e-mail: kutina@va.com.hr

Križevci, Trg J.J. Strossmayera 21
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 13:00h
tel. 048/681-252
e-mail: krizevci@va.com.hr
       
 Vacom računala Novska  Vacom računala Bjelovar  Vacom knjižara Pakrac
 Vacom računala Đakovo
 

Novska, Trg Dr. Franje Tuđmana 10
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 13:00h
tel. 044/601-078
e-mail: novska@va.com.hr


Bjelovar, Haulikova 20
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 14:00h
tel. 043/220-119
e-mail: bjelovar@va.com.hr


Pakrac, Gojka Šuška 4
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 07:30h - 15:30h
Sub: 08:00h - 12:00h
tel. 034/412-430
e-mail: pakrac@va.com.hr


Đakovo, Bana Josipa Jelačića 15
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00h - 20:00h
Sub: 08:00h - 13:00h
tel. 031/385-156
e-mail: djakovo@va.com.hr